4rest.org.pl

Najlepsze rankingi mebli, wyposażenia wnętrz

Ranking najlepszych foteli biurowych – TOP 5!

Wbrew opinii wielu osób, praca w pozycji siedzącej potrafi być bardzo męcząca. Szczególnie narażone na nadwyrężenia w jej trakcie są plecy oraz szyja, które po wielu latach wykonywania swoich biurowych obowiązków z fotela, mogą powodować poważne problemy zdrowotne. Właśnie z tego względu ważne jest to, na czym siedzimy podczas swojej pracy. Jeszcze całkiem niedawno wiele osób nie przykładało zbyt dużej wagi do wyboru odpowiedniego siedziska, które służy im na co dzień. Najczęściej głównym kryterium pozostawał design oraz cena – te dwie kwestie miały największe znaczenie. Dziś świadomość odnośnie korzyści, które płyną ze stosowania odpowiedniego fotela biurowego, jest zdecydowanie większa. Wielu pracowników biurowych, którzy dotychczas nie interesowali się tym tematem, dostrzegli, że to, na czym siedzą w czasie swojego dnia pracy ma wbrew pozorom ogromne znaczenie nie tylko dla ich zdrowia – ma to też istotny wpływ na ich koncentrację, a co za tym idzie – jakość i tempo wykonywania zadań. Mimo tego, że wiedza na ten temat staje się coraz bardziej powszechna, wiele osób wciąż nie wie, jaki najlepszy fotel biurowy wybrać. Postanowiliśmy więc przygotować specjalny spis, w którym umieścimy kilka najpopularniejszych propozycji. Serdecznie zapraszamy.

Najlepsze fotele biurowe – Ranking TOP 5

W poniższym rankingu umieściliśmy najczęściej wybierane obecnie fotele biurowe. Wśród nich znajdują się rozwiązania bardziej klasyczne, jak i zupełnie nowe spojrzenie na ten wyjątkowy mebel.

5. Invicta Fotel Biurowy Turi Żółty

Wyjątkowy klasyczny fotel Turi w pięknym, żółtym kolorze, który charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania i modnym designem. Model ten posiada regulację wysokości siedziska, a także kółka w podstawie, co mimo nieco nietypowego wyglądu, czyni z niego praktyczny fotel biurowy. Jest też bardzo wygodny i uniwersalny – sprawdzi się w wielu miejscach.

4. Ehokery Fotel Biurowy Fb Rit Pink

Zaraz za podium w naszym rankingu znalazł się wyjątkowy fotel marki Ehokery, który wyróżnia się wśród innych propozycji wspaniałym różowym kolorem. Konstrukcja została zaprojektowana tak, aby bez trudu można było dopasować ją do nowoczesnych wnętrz. Mamy tu połączenie tworzywa sztucznego, eko-skóry i metalu.

3. Elgo Fotel Biurowy P/M Czerwony

Brązowy medal w naszym rankingu otrzymuje wspaniały biurowy fotel Elgo w kolorze czerwonym. W porównaniu z poprzednikami – ten produkt ma bardzo rozbudowaną konstrukcję. Wystarczy spojrzeć na samo oparcie, aby przekonać się, że to naprawdę warte zainteresowania siedzisko. Posiada funkcję podnóżka sterowanego elektronicznie – zdecydowanie dla osób, które cenią sobie wygodę i dobry design.

2. Fotel biurowy ergonomiczny Artnico Klus szary

Srebrny medalista naszego rankingu to model marki Artnico, który można spokojnie uznać za wzór dla wielu innych foteli biurowych. Wygodne siedzisko, szerokie oparcie, regulowany zagłówek, regulacja odchylenia oparcia, regulacja wysokości, a także bardzo wytrzymała noga osadzona na 5 kółkach, to elementy, które sprawiają, że to produkt niemal idealny. Zdecydowanie zasłużona pozycja na podium.

1. Actona Fotel Biurowy Na Kółkach Grace Vic Dusty Rose Różowy

Zwycięzcą naszego rankingu zostaje model firmy Actona, który wyróżnia się wśród podobnych produktów wyjątkowym, nowoczesnym designem. Krótkie, wygodne oparcie i jeszcze wygodniejsze siedzisko, szeroka noga, osadzona na pięciu kółkach i niezwykle wytrzymała konstrukcja to cechy charakterystyczne tego fotela biurowego. Posiada on możliwość regulacji wysokości, a podstawa wykonana została z malowanego proszkowo metalu. Elegancki wygląd sprawia, że doskonale sprawdzi się w biurze, w banku czy w miejscach, w których aranżacja wnętrza odgrywa bardzo ważną rolę w budowaniu relacji z klientem i nie tylko – polubią go też osoby, które przepadają za nowoczesnością i stylem.

Next Post

Previous Post

© 2023 4rest.org.pl