4rest.org.pl

Najlepsze rankingi mebli, wyposażenia wnętrz

Ranking najlepszych foteli rozkładanych – TOP 5!

Trudno porównać wygodę siedzenia w dobrym fotelu do komfortu, jaki daje jakikolwiek inny mebel. To doskonały przedmiot, w którym można się zrelaksować i odpocząć, posłuchać muzyki, czytać prasę, książki czy podumać. Na szczególną uwagę zasługują jednak fotele rozkładane, a więc wyposażone w dodatkowy podnóżek, dzięki któremu można się w nich wygodnie ułożyć w pozycji półleżącej, co sprzyja popołudniowym drzemkom. Są uwielbiane przez miłośników relaksu i komfortu. Ponadto niektóre posiadają dodatkowe funkcje. Różnorodność modeli na rynku sprawia natomiast, że fotel może być przeznaczony do użytku w mieszkaniach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych czy minimalistycznych. Tego rodzaju produkty nieraz zaskakują wzornictwem, które wręcz zachęca do zasiadania w nich. Poniżej znajduje się pięć spośród najlepszych foteli rozkładanych dostępnych na rynku. zapraszamy do sprawdzenia rankingu!

5. Rozkładany fotel Felipe kolor popiel salon

Zestawienie otwiera dość prosty pod względem wzornictwa model, który posiada standardowy wygląd dla fotela wypoczynkowego. Jednak bardzo ciekawym urozmaiceniem jest nie tylko obecność wyciąganego podnóżka, ale także możliwość zamontowania kółek. Produkt został obity szarą tkaniną, dlatego jego kolorystyka jest uniwersalna. Ma szerokie siedzisko oraz podłokietniki. Został wypełniony grubą pianką, która zapewnia maksymalny komfort siedzenia. Ponadto model ten charakteryzuje stosunkowo niska cena, jak za tak wysoką jakość.

4. Telewizyjny fotel masujący, regulowany, szary, ekoskóra

To z kolei bardziej designerski fotel rozkładany, którego konstrukcja została wsparta na okrągłej podstawie. Dzięki temu produkt może się obracać. Został obity skórą ekologiczną i wypełniono go miękką pianką. Szczególną cechą tego fotela jest także funkcja masażu. Produkt zapewnia masowanie w 8 punktach, na 3 poziomach intensywności i w 5 różnych trybach. Ponadto posiada mechanizm podgrzewający na poziomie talii. Wybierając go, można mieć pewność spędzenia w nim długiego czasu w maksymalnym komforcie.

3. VidaXL Rozkładany Fotel Masujący Ciemnozielony Tapicerowany Tkaniną Vx

To bardzo elegancki fotel rozkładany, który został pokryty bardzo ładną, zieloną tkaniną. Wypełniono go grubą pianką. Wzornictwem przypomina pierwszy produkt z zestawienia, dlatego będzie dobrze wyglądać we wnętrzach nowoczesnych, ale też klasycznych. Podobnie jak model z miejsca 4. tego zestawienia posiada funkcję masażu (6 punktów masujących dla głowy, karku, pleców i nóg) oraz podgrzewania siedziska. Jego konstrukcja jest bardzo wytrzymała. Fotel wspiera się na czterech nogach.

2. Halmar Fotel Jeff Brązowy Rozkładany

Ten model już na pierwszy rzut oka prezentuje się bardzo ekskluzywnie. Jest wyjątkowo masywny, a jego wymiary wynoszą 101 x 85 x 93 cm. Ma miękkie i bardzo grube wypełnienie, a poza tym doskonale się prezentuje – stanowi kwintesencję stylu klasycznego. Posiada bardzo prosty w obsłudze mechanizm otwierania podnóżka, który działa synchronicznie z odsuwającym się oparciem. Dźwignia pracuje stopniowo, pierwsze pociągnięcie zmienia nachylenie oparcia o 20 stopni. Wszystkie elementy tego modelu zostały wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły – szwy są równe, materiał dobrze naciągnięto, a całość jest bardzo stabilna.

1. Mebel Elite Fotel Rozkładany Z Funkcją Masażu Box Szary

Pierwsze miejsce zdobywa wysokiej klasy fotel, który nadaje się dla najbardziej wymagających. Jest jeszcze masywniejszy od poprzednika, a siedzisko wypełnia kilkunastocentymetrowa warstwa pianki. Stabilny stelaż został stworzony z metalu, a całość obito łatwą w czyszczeniu skórą ekologiczną. Ma funkcję kołyski, co jest dodatkowym atutem. Podobnie jak inne opisane tu modele również wyposażono go w mechanizm masujący (z trybami pulsowania, naciskania, falowania etc.). Ruchoma podstawa pozwala obracać fotel o 360 stopni. Mebel posiada także podłokietniki. Obsługa mechanizmu rozkładania jest bardzo intuicyjna.

Next Post

Previous Post

© 2024 4rest.org.pl

Theme by Anders Norén