4rest.org.pl

Najlepsze rankingi mebli, wyposażenia wnętrz

Ranking najlepszych foteli gamingowych – TOP 5!

Gry komputerowe są bardzo popularne na całym świecie, a gracze spędzają ogromną liczbę godzin przed ekranami, dlatego eksperci często zaznaczają, iż warto dbać o odpowiednią postawę podczas rozgrywki, ponieważ dzięki temu odciążony zostanie kręgosłup. Z tego powodu tak popularne stały się fotele gamingowe, które nie tylko pozwalają przez długi czas utrzymać odpowiednią postawę ciała, ale ponadto są po prostu bardzo wygodne, dzięki czemu zabawa jest jeszcze przyjemniejsza! Są obowiązkowym wyposażeniem każdego prawdziwego gracza, a ponadto mogą się sprawdzić nie tylko podczas gry, ale zwyczajnej pracy przy komputerze. Postanowiliśmy więc stworzyć ranking foteli dla graczy, w którym znajdują się produkty sprwadzone i doceniane przez użytkowników. Są to również w wielu przypadkach egzemplarze cechujące się ciekawym, przyciągającym uwagę designem. Jeśli więc jesteś graczem, to na pewno znajdziesz tutaj ciekawe propozycje dla siebie. Fotel gamingowy może być także ciekawą propozycją na prezent dla bliskiej osoby, która preferuje ten sposób spędzania wolnego czasu.

5. Fotel dla gracza Huzaro Force 2.5 Grey

To bardzo estetycznie wykonany fotel, który cechuje się drapieżnym wzornictwem, ale też wieloma świetnymi właściwościami. Po pierwsze, został wykonany z oddychającej skóry PUHD, czyli tworzywa zapewniającego odpowiednią cyrkulację powietrza, co zapewnia komfort podczas wielogodzinnego grania. Wewnątrz produktu znajduje się gąbka Free Air oraz pianka Thermo-Elastic. Fotel jest dobrze wyprofilowany, dlatego będzie wspierać odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Ponadto wyposażono go w podłokietniki. Kółka kauczukowe zapobiegają rysowaniu podłogi, a regulacja wysokości siedziska i regulacja pochylenia oparcia pozwolą Ci znaleźć najbardziej dogodną pozycję do grania.

4. Fotel dla gracza Diablo X-Horn S Czarny

To bardzo dobry fotel gamingowy w przystępnej cenie, który od razu przyciąga uwagę swoim wzornictwem. Mianowicie, wyposażono go w zagłówek w kształcie rogów, który dodatkowo będzie wspierał odcinek szyjny kręgosłupa. Lędźwia wspiera natomiast część wypełniona pianką Memory, która sprytnie dopasuje się do Twojego ciała. Produkt ma regulowane podłokietniki (również obracane na boki), wysokość siedziska i pochylenie oparcia. Ma także funkcję bezpiecznego bujania! Wyposażono go także w ciche kółka z kauczukową powłoką. Siedzisko jest bardzo wygodne i zostało dodatkowo pogrubione.

3. Fotel dla gracza Malatec 8979 Czarno Czerwony

To bardzo ciekawy jak na swoją cenę fotel gamingowy, ponieważ posiada wiele elementów regulowanych i podobnie do modelu powyższego, wspiera zarówno odcinek lędźwiowy, jak i szyjny kręgosłupa. Jego dodatkowym atutem są dodatkowe poduszki oraz wysuwany podnóżek, który zapewni Ci maksymalny komfort, podczas grania z użyciem pada. Czarno-czerwona kolorystyka przyciąga uwagę.

2. Fotel dla gracza Huzaro Force 6.0 RGB LED

To idealny fotel dla każdego gracza, dla którego istotne jest wzornictwo. Mianowicie, krawędzie produktu zostały wyposażone w pasek LED, którego barwę dostosujesz, korzystając z pilota bezprzewodowego. Wykonano go z wentylowanej skóry PUHD i wyposażono w regulowaną poduszkę lędźwiową. Funkcja Tilt Plus umożliwia swobodne bujanie. Kubełkowa forma zapewnia ergonomię oraz pełną wygodę. Warto dodać, że marka Huzaro to polski producent profesjonalnych foteli.

1. Fotel dla gracza SPC Gear SR600F Czarny

Zestawienie wygrywa model wykonany z wysokogatunkowej tkaniny. Jego maksymalne obciążenie to 120 kg. Posiada regulowane podłokietniki 4D, regulowane oparcie i wysokość. Ma także regulowaną poduszkę lędźwiową i poduszkę wspierającą odcinek szyjny kręgosłupa. Konstrukcja fotela jest bardzo mocna, a czarny kolor jest uniwersalny. Całość przypomina fotele znane z samochodów sportowych. Kółka produktu są silikonowe, dlatego nie będą rysować podłogi. Całość wykonano z możliwie najlepszych materiałów. Fotel jest stabilny, czego potwierdzeniem jest jego waga, wynosząca aż 23 kg.

Previous Post

© 2023 4rest.org.pl