4rest.org.pl

Najlepsze rankingi mebli, wyposażenia wnętrz

Ranking najlepszych foteli bujanych – TOP 5

Każdy człowiek lubi mieć w domu wygodny kąt, w którym może się zrelaksować, poczytać książkę czy posłuchać muzyki. Warto go stworzyć kupując fotel bujany! Tego rodzaju meble znamy jeszcze z babcinych salonów, jednak obecnie ponownie cieszą się popularnością. Ciężko się temu dziwić, ponieważ są zaskakująco wygodne, a samo bujanie potrafi być bardzo przyjemne i relaksujące. Fotel tego rodzaju warto umieścić na przykład w salonie, pomieszczeniu przeznaczonym do odsłuchu muzyki czy w sypialni. Produkty te w wielu przypadkach potrafią zaskakiwać swoim wzornictwem oraz formą. Na rynku obecnie znajduje się masa tego rodzaju mebli, dlatego postanowiliśmy stworzyć niewielki ranking, w którym znajdziesz 5 tanich foteli bujanych. Wybierając jeden z nich, możesz mieć pewność otrzymania wygodnego mebla, w którym usiądziesz w pełnym komforcie.

5. VidaXL Fotel bujany z bambusa

To bardzo ciekawy, jednak wyjątkowo prosty w swojej istocie fotel bujany. Nie jest to oczywiście standardowy produkt tego rodzaju, ponieważ został przeznaczony do użytku na zewnątrz, a więc na tarasie, na balkonie czy w ogrodzie. Został wykonany z solidnego bambusa. Jest prosty w utrzymaniu czystości, a ponadto jest odporny na promienie UV i potencjalnie szkodliwe warunki atmosferyczne. Posiada podłokietniki, a całość wspiera się na płozach.

4. Halmar Fotel Bujany Max 2 Orzech

Ten model jest gratką dla miłośników wzornictwa retro. Właśnie tego rodzaju fotele bujane znamy z domów babć i dziadków Płozy w tym egzemplarzu są bardzo duże, płynnie zmieniają się w podłokietniki. Siedzisko jest natomiast wsparte belkami wygiętymi w ciekawy sposób, wpływający świetnie na estetykę produktu. Zarówno wspomniane siedzisko, jak i oparcie są obite miękką tkaniną. Wymiary produktu wynoszą 52 × 90 × 95 cm. Konstrukcję wykonano z naturalnego drewna, pomalowanego na kolor orzechowy.

3. Chiccot Fotel Bujany Na Biegunach Do 120kg Szary + Drewniane Płozy

Podium otwiera bardzo ciekawy model, który nawiązuje do formy poprzedniego egzemplarza, jednak ten fotel bujany jest o wiele bardziej nowoczesny. Konstrukcja opiera się na płozach przechodzących w podłokietniki, natomiast siedzisko i oparcie zostały ze sobą połączone. Istotnym elementem tego modelu jest obecność rozkładanego podnóżka, dzięki któremu siedzenie w fotelu może być jeszcze wygodniejsze. Producent wyposażył produkt w oparcie z zagłówkiem. Całość wypełniono miękką, jednak wytrzymałą gąbką. Poszycie ma uniwersalny, szary kolor. Można je zdejmować i prać, co stanowi kolejny atut.

2. Halmar Indigo Bujany Ciemny Popiel Czarny

To bez wątpienia jeden z najbardziej designerskich, ale jednocześnie najbardziej eleganckich modeli na rynku. Posiada bardzo wygodne i świetnie wyprofilowane siedzisko, które zostało obite tkaniną oraz pikowaną ekoskórą. Stabilność zapewniają natomiast stalowe pręty, opierające się na drewnianych płozach. Fotele tej marki są doceniane przez wymagające osoby, które cenią sobie wysoką jakość wykonania, ciekawy design oraz maksymalną wygodę. Sprawdzą się zarówno w salonie, jak i biurze, biblioteczce czy przy kominku.

1. Miloo Home Fotel bujany Lieslie 90x102x85cm (ML10201)

Niniejsze zestawienie wygrywa fotel bujany Lieslie marki Miloo Home, który jest kwintesencją najwyższej jakości wykonania, wzornictwa oraz wygody. Jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które uwielbiają miękkie fotele, ponieważ został pokryty poszyciem składającym się z delikatnych poduszek. Od razu przyciąga uwagę i może się stać głównym elementem np. salonu. Jest nowoczesny, jednak sprawdzi się także we wnętrzach klasycznych. Kolejnym atutem jest uniwersalny, szary kolor tkaniny użytej w jego produkcji. Konstrukcja została wykonana z rurek w miedzianym kolorze, które zapewniają stabilne wsparcie, a ponadto pięknie się prezentują. Natomiast płozy wykonano z wytrzymałego, naturalnego drewna. To bez wątpienia model doskonały o ponadczasowym charakterze.

Next Post

Previous Post

© 2024 4rest.org.pl

Theme by Anders Norén